در هر عصری نیازهـا و خواسته هـای بشر متناسب با شرایط،  همواره در تغییر بوده و به طبع آن روش های برآورده کردن آن نیازها و خواسته ها نیز در حال تغییر میباشد، امروزه به دلیل مشغله زیاد افـراد و مشکلات زندگی شهرنشینی بـرای برخی و عـدم دسترسی به بازارهـای گستـرده برای عـده ای دیگر بی گمان ذائقه مشتـری امـروزی به سمـت روش هـای نو تر، هوشمندانه تر و البته لـذت بخش تری متمایل  است. توسعه اینترنت روش های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتـری از مردم را بـه تجـربه آن و ایجـاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند.


نیاز بشـر امروز به صرف اوقات فراغـت برای تفریح ، آموزش ، ورزش و لـذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی هـای روزانه باعـث شده تا انسان امروزی ویژگی ها و طبیعت خرید اینترنتی را با روحیات و نیازهای روبه رشد خود هماهنگ تر ببیند.


ما با درک این واقعیات سعی بر این داریم که بهترین شرایط بـرای تحقیـق و بررسـی دقیق کالا،  تضمین کیفیت ، قیمت خرید ، نحوه پرداخت ، و ارائه خدمـات پشتیبانی برای خریداران را فراهم نمائیم. ما به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه فعالیت  در زمینه فروش نقد و اقساط انواع کالاهای دیجیتال تنوعی کم نظیر بـا شرایطی استثنایی را برای ارائه نقد و اقساط این نیاز جامعه فراهم نمودیم.

فروشگاه اینترنتی دیجیتال ویترین عرضه کننده انواع کالاهای دیجیتال بصورت فروش آنلاین به همراه ارسال سفارشات مشتری به کلیه نقاط کشور از سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است.

صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی دیجیتال ویترین شرکت پارسا سیستم اسپروز به شماره ثبت 5659 یاسوج می باشد.

آدرس ما : پارسا سیستم اسپروز, ایران - کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - خیابان امام خمینی (شصت متری) - جنب بنیاد 15 خرداد - مجتمع آسمان - طبقه دوم - واحد 4

کد پستی: 7591779389

تلفن: 07433230250