سلام دوست عزیز

برای خرید کالای مورد نظر خود به صورت اقساطی ابتدا شرایط فروش اقساطی دیجیتال ویترین را مطالعه نمائید. سپس میتوانید مطابق راهنمای زیر مراحل را طی کنید.

1- انتخاب کالای مورد نظر

در مرحله اول شما میتوانید با جستجو در بین محصولات سایت دیجیتال ویترین، کالای مورد نظر خود به همراه قیمت آنرا مشاهده نمائید.

2- تهیه مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی

کارمندان : پرینت 2 ماه از آخرین گردش حساب جاری + آخرین فیش حقوقی
کاسبین (مشاغل آزاد) : پرینت 6 ماه از آخرین گردش حساب جاری

3- عضویت در مرکز پشتیبانی دیجیتال ویترین

برای عضویت در مرکز پشتیبانی دیجیتال ویترین اینجا کلیک کنید. فرم ثبت نام را تکمیل و ثبت نام کنید.

4- ورود به مرکز پشتیبانی و ارسال درخواست (تیکت)

پس از عضویت در مرکز پشتیبانی دیجیتال ویترین از طریق لینک ورود در بالای سایت وارد حساب کاربری خود شوید. همچنین برای ورود به مرکز پشتیبانی میتوانید اینجا کلیک کنید. پس از ورود به مرکز پشتیبانی شما وارد صفحه ارسال تیکت جدید خواهید شد.

در این بخش ابتدا در کادر اول نام کالای مورد نیاز خود را وارد نمائید (مثال: گوشی موبایل آیفون 7 پلاس) سپس در کادر دوم، مبلغ پیش پرداختی که مایل به پرداخت آن هستید و همچنین تعداد اقساط مدنظرتان را بنویسید. همچنین میتوانید توضیحاتی به متن اضافه کنید.

مثال: سلام من مبلغ 700 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت میتوانم پرداخت کنم و میخواهم مابقی را در 10 قسط پرداخت کنم. همچنین در صورت امکان رنگ سفید کالا را میخواهم.

در پایین صفحه ارسال تیکت بخش بارگذاری مدارک وجود دارد که میتوانید از آن برای ارسال تصویر مدارک مورد نیاز برای استعلام استفاده نمائید. هنگامی که مدارک مندرج در بند 2 این راهنما را آماده کردید از آنها عکس بگیرید (یا اسکن کنید) و در بخش بارگذاری مدارک آنها را پیوست کنید. سپس روی ارسال تیکت کلیک کنید.

اکنون درخواست (تیکت) شما ثبت میشود و همکاران ما در اولین فرصت آنرا بررسی خواهند کرد. برای پیگیری درخواست (تیکت) خود و مشاهده پاسخ همکاران ما به بخش پیگیری تیکت های قبل در مرکز پشتیبانی مراجعه کنید.

مراحل بعد از طریق تیکت و راهنمایی همکاران ما صورت میگیرد